ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 12A/6

81-455 Gdynia

737 721 146

Apartament Redłowo Rybki

Z naszego Apartamentu wszędzie jest blisko

Redłowo to świetny wybór dla osób, które interesują się przyrodą, spacerami i plażami. Apartament Redłowo Rybki z widokiem na miasto znajduje się w Gdyni,  położony jest 12 minut spacerem od plaży,  1,1 km od Stadionu Miejskiego, 2,1 km od ulicy Świętojańskiej, 2,3 km od Muzeum Marynarki Wojennej i 2,5 km od przystani Marina Gdynia.Odległość od gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy wynosi 14 km. Na miejscu dostępny jest prywatny parking za dodatkową opłatą.

Dla odwiedzających nas niezmotoryzowanych Gości dojazd z Gdynia Dworzec Główny PKP- Hala (przystanek na ulicy Wójta Radtkego)

zkm gdynia pl

Należy wsiąść w Autobus numer 133 z przystanku "Gdynia Dworzec Główny PKP - Hala" podróż trwa około 16 min, wysiąść na przystanku "Cylkowskiego" na Płycie Redłowskiej. Z przystanku od razu skręcamy w ulicę Bohaterów Starówki Warszawskiej i po około 2 minutach (300m) dochodzimy do celu. Bilet najlepiej kupić w kiosku na Dworcu PKP. W Autobusie jest możliwość zakupu tylko biletów w formie karnetów za 8zł (5x bilet ulgowy po 1.60zł). Taksówka z dworca do Apartamentu to koszt około 15 zł.

Gościom przylatującym samolotem do Gdańska polecamy dwa warianty podróży:

Pomorska Kolej Metropolitalna (Szybka Kolej Miejska)Gdańsk Port Lotniczy - Gdynia Główna - Gdynia RedłowoCałkowity czas podróży to około 40min, przesiadka na stacji Gdynia Główna (czekamy na peronie na kolejkę w kierunku Gdańska około 12min)Gdańsk Port Lotniczy - Gdańsk Wrzeszcz - Gdynia Redłowo. Całkowity czas podróży około 60min, przesiadka na stacji Gdańsk Wrzeszcz (przesiadamy się do kolejki, która jedzie w kierunku Gdynia/Wejherowo). Przejazd taksówką do Apartamentu to koszt od minimum 80 zł nawet do 150 zł (Prosimy uważać na naciągaczy).

 

Najszybszy kontakt z nami

Napisz do nas

© 2016-2021 Apartament Redłowo Rybki. All Rights Reserved.

Booking.com