Apartament Redłowo Rybki

Z naszego Apartamentu wszędzie jest blisko

Miejsca w pobliżu Apartamentu i centrum Gdyni

Jeżeli nie chcecie daleko ruszać się z domu lub pogoda na to nie pozwala polecamy dobrą pizzę. 600 m od Apartamentu.

omaggio pl

Zaraz obok znajduje się również Craft Burger gdzie wasze podniebienia zasmakują pysznych hamburgerów. 600 m od Apartamentu.

craft burger pl

Wszystkim pyrożercom ale nie tylko polecamy wybrać się do Pyra Baru. Jest tam dużo miejsca, krzesełka dla dzieci i dużo jedzenia w rozsądnej cenie.

pyrabar pl

Kolejne miejsce gdzie można zjeść dobrze i smacznie od śniadania do kolacji to Restauracja Anker. U nich zawsze jest dużo klientów więc polecamy nie wybierać się tam w ostatniej chwili.

anker com pl

Mięsożercom polecamy BarAnola. Jest po remoncie i serwują naprawdę pyszne hamburgery oraz frytki.

baranola pl

Wegetarianom proponujemy Green Way. Wegetariański Bar Mleczny.  Green Way opiera swą kuchnię na sezonowych warzywach i owocach i zmienia swoje menu w zależności od pory roku.

grennway pl

Na dwóch poziomach InfoBoxu rozgościły się Chwila i Moment. To nowa koncepcja kulinarna, której nadrzędnym przesłaniem jest – zwolnij, zatrzymaj się na chwilę moment i rozkoszuj się tym, co dla Was przygotowali.

chwilamoment pl

Tym którzy uwielbiają lody, czyli chyba wszystkim polecamy z całego serca Lodziarnię Słony Karmel.

slonykarmel fb

Zbaczając trochę z Bulwaru Nadmorskiego odwiedźcie koniecznie Mariola Cafe. Naturalne lody, ciasta i mnóstwo pyszności latem i zimą!

mariolacafe fb

© 2016-2022 Apartament Redłowo Rybki. All Rights Reserved.

Najbliżej Apartamentu bo tylko 200 m znajduje się Pomidor Pizza. Szybko i smacznie, a zamawiają tu nie tylko mieszkańcy Gdyni.

pomidorpizza pl